comScore

Galatasaray Galatasaray

Erdoğan Arıkan hangi takımlı? Fenerbahçe ve Galatasaray'a olay sözler (Erdoğan Arıkan kimdir?)

16 Mart 2018, Cuma 10:19

Erdoğan Arıkan TRT Spor ekranlarında Galatasaray ve Fenerbahçe hakkında olay yaratacak bir yorum yaptı. Erdoğan Arıkan'ın yaptığı yorum sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Erdoğan Arıkan, Galatasaray - Fenerbahçe yorumu! TRT Spor spikeri Erdoğan Arıkan, Spor Artı programında Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili gündem yaratan bir yorum yaptı. Peki Erdoğan Arıkan ne dedi? Erdoğan Arıkan kimdir? Detaylar haberimizde.
 

Erdoğan Arıkan'ın TRT Spor'da Galatasaray - Fenerbahçe yorumu


TRT Spor ekranlarında Spor Artı programını sunan Erdoğan Arıkan, kulüp yöneticilerini eleştirirken ardından Galatasaray ve Fenerbahçe hakkında konuştu. Erdoğan Arıkan, "Şimdi gelelim bizim küçük takımlarımızın büyük heyecanına. Küçük takımlar diyorum; Fenerbahçe ile Galatasaray gerçekten küçük takımlar. Ama kulüpler büyük. Büyük kulüplerin, küçük takımları onlar. Avrupa'ya çıktıklarında bir şey yapamayanlar." dedi. 

Erdoğan Arıkan'ın bu yorumu sosyal medyada Beşiktaşlı taraftarlar tarafından destek alırken, Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarları tepki gösterdi.

 

Erdoğan Arıkan kimdir, kaç yaşında? Erdoğan Arıkan hangi takımlı?


Erdoğan Arıkan, 1963 Sakarya doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi'ne bağlı Kocaeli Meslek Yüksekokulu İşletme Bölümünü bitirdi. TRT Spor'da sınav duyurularını gördükten sonra sınava giren Erdoğan Arıkan başarılı oldu ve TRT kadrosuna girdi. TRT Diyarbakır radyosunda görevine başlayan Erdoğan Arıkan ardından Ankara'ya geldi. TRT'de Stadyum, Spor Artı ve 90'dan Sonra gibi programlarda sunuculuk yaptı. Erdoğan Arıkan ayrıca Teknik Analiz ve Yüz Yüze Futbol programlarında da moderatörlük yapmakta. Erdığan Arıkan evli ve 1 çocuk babasıdır. Erdoğan Arıkan katıldığı bir televizyon programında Galatasaraylı olduğunu ancak Trabzonspor'un da gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu açıklamıştı.

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.