comScore

Galatasaray Galatasaray

Erden Timur'dan Icardi açıklaması! "Belli aşama kaydettik"

09 Temmuz 2023, Pazar 17:57
Erden Timur'dan Icardi açıklaması!

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur, Icardi transferiyle ilgili olarak, "Icardi için rakamı belli bir seviyeye düşmeye başladılar. Bir aşamaya gelinmek üzere diyeyim. Bitti diyemeyiz. Bir noktalara doğru gidiyor. Bayadır uğraşıyoruz. İnşallah bizim son limit rakamlarımıza gelirse finalize olabilir." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur basın toplantısında transferle ilgili soruları yanıtladı ve son gelişmeler hakkında bilgiler verdi. 

Erden Timur, Icardi transferiyle ilgili olarak "Icardi için rakamı belli bir seviyeye düşmeye başladılar. Bir aşamaya gelinmek üzere diyeyim. Bitti diyemeyiz. Bir noktalara doğru gidiyor. Bayadır uğraşıyoruz. İnşallah bizim son limit rakamlarımıza gelirse finalize olabilir." ifadelerini kullandı. 
ANGELINO TRANSFERİ

Galatasaray'ın Leipzig'den transfer etmek istediği Angelino ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Erden Timur, "Angelino ile bir noktaya geldik. Kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor. Pozisyonunun Avrupa'daki çok önemli oyuncularından birisi. Öyle oyunculara gidince çok mücadele etmek gerekiyor." dedi. 

Erden Timur şu anda Avrupa'daki transfer piyasasının geçtiğimiz yıllara nazaran daha yavaş olduğunu ve futbolcuların Suudi Arabistan'dan teklifler beklediğini söyleyerek, kamp sürecine transfer yetiştirmeye çalıştıklarını ama böyle bir realite olduğunu da vurguladı. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!