comScore

Galatasaray Galatasaray

Erden Timur'dan Fenerbahçe'ye Zaha ve Szymanski yanıtı

27 Temmuz 2023, Perşembe 19:02
Erden Timur'dan Fenerbahçe'ye Zaha ve Szymanski yanıtı

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur,  Fenerbahçe'den Zaha ve Szymanski konusunda gelen açıklamalara yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, sponsorluk töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Timur,  Fenerbahçe'den Wilfried Zaha ve Sebastian Szymanski konusunda gelen açıklamalara yanıt verdi.

ZAHA'NIN MALİYETİNE SPONSOR KATKISI HAKKINDA
"Zaha'nın açıklanan rakamlarının içinde sponsorluk kısmı da var. Bir de oyuncunun yine kendi haklarıyla ilgili sponsorlarla anlaştığı ekstra kısım da var ama o çok daha az bir kısmı."

SELAHATTİN BAKİ'YE YANIT

"Doğru bir açıklama değil. Anlıyorum. Kendi taraftarlarına şey yapıyorlar. Biz Zaha transferinden sonra şöyle yaptık, böyle yaptık diye hiçbir şey demedik. Demeyi de doğru bilmiyorum. Szymanski transferinde de Florya'ya falan hiçbir şekilde gelmedi. Menajeri kendisinin 'Galatasaray şunu verdi.' gibi açıklamalarının yalan olduğu yönünde yazılı bir açıklama yaptı. Szymanski konusunda belli bir maaşın üstüne çıkamadığımızı söyledik. Yazılı olarak var. 'Biz bu maaşı ödeyemeyiz' diye yazmış mıyım? Gerekirse onu da gösteririm. Ondan sonra da bitmiş. Biz iyi bir oyuncu diyoruz. Oyuncu Florya'ya geldi falan o işler doğru değil."

"ZAHA'DA OLANLARI ANLATMAK İSTEMİYORUM"

"Zaha'da olanları anlatmak istemiyorum. Lütfen böyle şeyleri açmasınlar. Geçen sene Zaniolo gibi. 3 ay sabrettim. Bir sürü yalan yanlış şeyler söylendi. Sonra belgesiyle gösterdim. Bu gerginliği böyle sürekli besliyor olmamız doğru değil."

RASHICA VE ICARDI'DE SON DURUM

"Rashica için kulübüyle görüşüyoruz. Rashica da bizi istediği için anlaşacağız ama bugün yarın diye görünmüyor. Icardi de inşallah önümüzdeki günlerde aramızda olacak."

"GÜNAY GÜVENÇ TRANSFERİNDE ANLAŞTIK"

"Günay Güvenç transferinde anlaştık. Gaziantep'in bizim kiralık vereceğimiz oyuncularla ilgili anlaşma kısmını bekliyoruz."

UĞURCAN ÇAKIR YANITI: "GİRİŞİMİMİZ OLMADI"

"Uğurcan Çakır ile ilgili herhangi bir girişimimiz olmadı. Tabii ki çok değerli bir isim ama olursa zaten ilk başta Trabzonspor'la görüşürdük. Hep yakıştırma yapılıyor. Şu ana kadar herhangi bir şeyimiz olmadı."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!