comScore

Galatasaray Galatasaray

Emre Mor'un menajeri açıkladı! 'Türkiye'ye gidebilir. Fatih Terim...'

20 Ekim 2018, Cumartesi 10:48
Emre Mor'un menajeri açıkladı! 'Türkiye'ye gidebilir. Fatih Terim...'

Celta Vigo'da profesyonellik sorunları ile gündeme gelen ve 3 farklı dönemde kadro dışı bırakılan Emre Mor ile ilgili menajeri açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Celta Vigo'nun geçen sezon başında, kulüp transfer rekorunu kırarak kadrosuna kattığı genç oyuncu Emre Mor, İspanyol ekibine mutluluk getirmedi. Üç farklı dönemde kadro dışı bırakılan Emre Mor'un devre arasında takımdan ayrılabileceği konuşuluyor. Gündemki takımsa, Emre Mor'un son olarak iyi performans gösterdiği Milli Takımda teknik direktörü olan Fatih Terim'in çalıştırdığı Galatasaray


Galatasaray, Emre Mor'u transfer edecek mi?


Emre Mor'un menajeri Ali Polat, genç oyuncunun duruumuyla ilgili olarak Milliyet'e yaptığı açıklamada "Emre Mor, şu an takımında kadro dışı olabilir ama yeni sezon için değerlendirmeler yapılıyor. Bir çok yıldız oyuncu dönem dönem kadro dışı kalabiliyor. Emre Mor'un kadro dışı kalmasıyla ilgili detaylı bir açıklama yapamam ama kadro dışı bırakan hoca kendince bir şeyler söyleyecektir. Emre Mor, bu sezon gider Celta Vigo'dan gider, Ocak'ta bile takımdan ayrılabilir. Türkiye olabilir, Avrupa'da başka kulüpler olabilir. Fatih Terim'in, Emre Mor'a sıcak bakmadığı istemediği haberleri doğru değil. Bunu söyleyebilirim" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.