comScore

Galatasaray Galatasaray

Emre Kılınç resmen Galatasaray'da! 'Dik duruşumu korudum'

12 Ağustos 2020, Çarşamba 19:10
Emre Kılınç resmen Galatasaray'da! 'Dik duruşumu korudum'

Galatasaray, Emre Kılınç transferini duyurdu. İmza töreni ardından Başkan Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Emre Kılınç açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Emre Kılınç, Galatasaray'da. Galatasaray, Emre Kılınç ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını KAP'a bildirdi. 
Galatasaray Haberleri: Emre Kılınç'ın Galatasaray'a transferi
Galatasaray kulübü KAP'a yaptığı bildirimde Emre Kılınç ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu. 

2020/21: 11.350.000 TL
2021/22: 8.000.000 TL
2022/23: 8.500.000 TL
2023/24: 9.000.000 TL
Galatasaray kulübü, "Emre Kılınç'a kulübümüze hoş geldin diyor, kendisine Galatasaray forması altında başarılar diliyoruz." açıklamasını yaptı. 

Mustafa Cengiz, "Söz tutma, kişilik abidesi. Dürüstlük ve doğruluk önce söz tutmaktır. Emre Kılınç bize bunu gösterdi. Kendisine bu bağlamda Galatasaray için değil, Türk sporu adına teşekkür ediyorum.  ifadelerini kullandı. 

EMRE KILINÇ'IN AÇIKLAMALARI

Başta Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize, Fatih hocamıza, beni bu kulübe layık gören tüm yetkililerimize çok teşekkür ediyorum. Galatasaray'da olmak, Galatasaray'ın futbolcusu olmak, bu armayı taşımak benim için büyük bir onur ve gurur. Burada olabilmeyi çok istiyordum. Şu an burada Galatasaray formasını taşıdığım için inanılmaz gururluyum. Benim için çok gurur verici bir olay. Buralara gelmemde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu bir başlangıç. Başlangıç ne kadar güzel oldu. İnşallah benim de Galatasaray'dan ayrılışım kaptanımızın ayrılışı gibi mutlu, güzel bir şekilde olur tek temennim bu. Ben sadece bir söz vermiştim, Galatasaray'da oynama hayalimden bahsetmiştim. Tek söylediğim buydu. Bunun haricinde pek bir şey yapmam gerekmedi. Süreç beni buralara getirdi. Sadece dik duruşumu korudum ve şu an buradayız. Yönetim, taraftar tarafından da bu kadar seviliyorum. Hepsinden Allah razı olsun.”

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK'IN AÇIKLAMALARI

Emre'ye çok teşekkür ediyorum. Emre sağlam durmasaydı, sözünde durmasaydı başkaları gibi… ‘Abdurrahim ağabey ben sana öyle bir şey yapar mıyım, Galatasaray'a yapar mıyım?' dedi. Hem camiam hem şahsım adıma Emre'ye çok teşekkür ediyorum. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için de Emre'nin ailesine çok teşekkür ediyorum. Evlat böyle yetiştirilir.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"