comScore

Galatasaray Galatasaray

Emre Çolak: "Beşiktaş avantajlı ama gönlüm Galatasaray'dan yana"

30 Mart 2021, Salı 18:09
Emre Çolak:

Fatih Karagümrük futbolcusu Emre Çolak, transfer sürecini, hedeflerini, Galatasaray'daki günlerini ve şampiyonluk yarışını değerlendirdi. 

FutbolArena - Fatih Karagümrük'ün futbolcusu Emre Çolak, A Spor'a konuştu. 

"KAMP GÜZEL GEÇİYOR"
Kamp bizim için güzel geçiyor. Yeni hocamız geldi. Hem kaynaşma, hem taktiksel anlamda güzel geçiyor. Biraz İstanbul'dan uzaklaştık. İnşallah bu hafta sonuyla birlikte devam edeceğiz. 

"GENÇ EMRE ALGISI VAR AMA TECRÜBELENDİM"

Herkesin gözünde genç Emre algısı var. Ancak ben tecrübelendiğimi hissediyorum. Başkanımız Süleyman Hurma transfer döneminde çok ilgilendi. Onunla çalışmak bizim için gurur verici. İnşallah elimizden gelenin en iyisini yapıp faydalı olmak istiyoruz. Kulübümüz Avrupa Ligi'nde oynamak istiyor. Başkanımız planlarını, projelerini anlattı. Biz de elimizden geldiğince katkı vermek istiyoruz. 

"GALATASARAY'DAN RESMİ TEKLİF GELMEDİ"

Galatasaray'dan resmi teklif gelmedi. Eski ağabeylerimle, arkadaşlarımla konuşuyorduk sürekli. Arda ağabeyin benim hayatımdaki rolü çok büyük. Galatasaray altyapısında bana babalık yaptı. Herkesten çok onun Galatasaray'a dönmesine çok sevindim. Tekrardan kendisine gelmesi için bu çok önemliydi. Galatasaray ruhunu en iyi bilenlerden birisi. Aramız çok iyi. O benim ağabeyim. İnşallah istediği her şey gerçekleşir. 

"YARIŞTA BEŞİKTAŞ BİR TIK ÖNDE GÖRÜNÜYOR AMA GÖNLÜM GALATASARAY'DAN YANA"

Emre Çolak, 'Şampiyon kim olur sence?' sorusuna, "Şu anda Beşiktaş bir tık önde görünüyor ama benim gönlüm Galatasaray'dan yana' yanıtını verdi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!