comScore

Galatasaray Galatasaray

Emre Akbaba İstanbul'da! İşte ilk sözleri

18 Ağustos 2018, Cumartesi 01:34
Emre Akbaba İstanbul'da! İşte ilk sözleri

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba İstanbul'a geldi ve ilk açıklamasını yaptı. 

FutbolArena - Emre Akbaba İstanbul'da! Yıldız futbolcu ilk açıklamasını GS TV'ye yaptı ve şu ifadeleri kullandı: Galatasaray'ın yeni transferi 19 Ağustos'u 20 Ağustos'a başlayan gecede saat 01:15 sularında İstanbul'a geldi. Galatasaray taraftarlarının saat 23:00'ten bu yana bekledikleri yıldız futbolcu GS TV'ye ilk açıklamasını yaptı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Emre Akbaba'nın ilk açıklaması


Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba, İstanbul'a geldikten sonra ilk açıklamasını kulüp televizyonu GS TV'ye yaptı. "Galatasaray benim çocukluk hayalim. Hep bu formayı giymek istedim. Umarım görüşmeler olumlu sonuçlanır ve Galataaray formasını en yakın zamanda giyerim." diye konuştu. 

 

Emre Akbaba'nın Galatasaray'a transferinde bonservisi ne kadar?


Fenerbahçe'nin de kadrosuna katmak istediği Emre Akbaba'ya sarı lacivertli kulüp daha önceden yaptığı 1.8 milyon euro değerindeki teklifi 2.2 milyon euro'ya çıkardı. Ancak Galatasaray'a gitmek isteyen Emre Akbaba bu teklife hayır cevabını vererek, 1.6 milyon euro'ya Galatasaray'a takıma imza attı. Galatasaray, 4 yıllık anlaşmaya vardığı Emre Akbaba için Alanyaspor'a 4 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)