comScore

Galatasaray Galatasaray

Emmanuel Emenike'den Galatasaray'a Eboue teşekkürü

28 Aralık 2017, Perşembe 14:10
Emmanuel Emenike'den Galatasaray'a Eboue teşekkürü

Fenerbahçe'nin eski golcüsü Emmanuel Emenike, büyük zorluklar yaşayan Emmanuel Eboue'ye sahip çıkan Galatasaray'a teşekkür etti.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Emmanuel Emenike, son günlerde yaşadığı zorluklarla gündeme gelen Emmanuel Eboue ile ilgili bir açıklama yaptı.

Olympiakos forması giyen Jeryalı golcü Fildişili meslektaşının durumuna kayıtsız kalmayarak yardım eli uzatan Galatasaray'a da teşekkür etti. 
 

Eboue'nin yaşadığı zorluklar


Eboue, yaptığı açıklamayla intiharın eşiğinde olduğunu, durumunun kötü olduğunu ve ailesinin kendisini terk ettiğini söylemişti. FutbolArena'nın aldığı bilgiye göre Eboue'nin antrenör lisansının çıkartılmasının ardından U-14 takımına yardımcı antrenör olarak alınacağını okuyucularına paylaşmıştı. Barınma sıkıntısı da yaşayan Eboue'nin bu göreve getirilmesinden sonra artık Florya'da kalacağı bilgisine ulaşılmıştı.


Emenike'nin Eboue paylaşımı


Emenike, yaptığı paylaşımda Galatasaray'a teşekkür ederken, "Bu çalışkan futbolcu arkadaşımızı hatırladığı için Galatasaray'a büyük teşekkürler. Tanrı sizi korusun. Herşeyi kaybettiğini düşünme Eboue. Arkandayız, güçlü ol." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.