comScore

Galatasaray Galatasaray

Elmander'den yeni Galatasaray açıklaması: "Açıkçası..."

06 Ocak 2018, Cumartesi 17:52
Elmander'den yeni Galatasaray açıklaması:

Futbol kariyerini sonlandıran Johan Elmander, Galatasaray hakkında ve en önemlisi sarı kırmızılı kulüpte yardımcı antrenör olup olmayacağına dair gelen soruya cevap verdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatsaaraylı eski futbolcu Elmander, Son olarak İsveç'in Orgryte takımında forma giyen ve burada futbol hayatını sonlandırdı. Elmander, İsveç basınına verdiği röportajda kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Elmander'den Galatasaray'da yardımcı antrenör olacağı yönündeki soruya ise ilginç bir cevap geldi. 

BU KADAR PARLAK BİR KARİYERİ BEKLİYOR MUYDUNUZ?
"Profesyonel futbolcu olmayı hayal ediyordum her zaman. Ancak bu kadar parlak bir kariyeri ben de beklemiyordum. Gerçekten bunun için gururluyum."

KARİYERİNİN EN GÜZEL ANISI NEDİR?

Toulouse'ta üst seviyede futbol oynamaya başladım. Bu seviyede iyi performans sergileyince İngiltere'ye transfer oldu. Daha sonra dünyanın en büyük kulüplerinden Galatasaray'a gittim. Ayrıca Dünya Kupası dönemlerim de çok iyiydi. Djurgarden, Orgryte, Feyenoord, Nac Breda zamanlarımı da unutamam. Oynadığım bütün kulüplerin benim için özel bir yeri var. 


Elmander Galatasaray'da Fatih Terim'in yardımcısı olacak mı?


Johan Elmander, Galatasaray'da yardımcı antrenör olup olmayacağına dair gelen soruya "Bu konuda şu anda konuşmak istemiyorum. Ailemle vakit geçireceğim. Gelecekte neler olacağını hep birlikte göreceğiz. Elbette planlarım var ama dediğim gibi şu anda bu konu hakkında konuşmak istemiyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)