comScore

Galatasaray Galatasaray

Elmander'den Galatasaray için transfer itirafı

24 Mart 2018, Cumartesi 10:54
Elmander'den Galatasaray için transfer itirafı

Galatasaray'ın eski futbolcularından ve şu anda futbolcu izleme komitesinde yer alan Johan Elmander, İsveç'te açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın futbolcu izleme komitesinde göreve başlayan Johan Elmander, ülkesinde konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı kulüpte yeniden görev almanın mutluluk verici olduğunu ifade eden Elmander, "Galatasaray için bu bölgede izlediğim birkaç oyuncu var." dedi.
 

Galatasaray, İsveç'ten kimi transfer edecek? (Elmander'den transfer itirafı)


Ülkesinde bir gazeteye konuşan Johan Elmander, Galatasaray için İsveç'te birkaç futbolcuyu takip altına aldığını ifae ederek şunları söyledi:

"Galatasaray'ın kuzeyden transfer edebileceği futbolcuları gözlemliyorum. Şimdilik İsveç'te kalarak bu görevi yerine getiriyorum. Bir süre önce Fatih Terim ile görüştüm. Antrenörlük için öncelikle kursa gitmem gerektiğini düşündük. Galatasaray'ın bir parçası olmak benim için mutluluk verici. Galatasaray'ın teknik ekibi, oynadığım dönemdekiyle neredeyse aynı. Taraftarlar da benim dönememi istiyor. Bu bölgede Galatasaray gibi bir kulüpte oynayabilecek birkaç futbolcu var. Özellikle onları izliyorum."
Sarı Kırmızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.