comScore

Galatasaray Galatasaray

Elmander futbolu bıraktı! Galatasaray'a mı dönüyor?

05 Ocak 2018, Cuma 14:19
Elmander futbolu bıraktı! Galatasaray'a mı dönüyor?

Galatasaray'ın eski oyuncularından Johan Elmander futbolu bıraktığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski golcülerinden Johan Elmander, futbolu bıraktığını açıkladı. Johan Elmander, futbolu bıraktığını sosyal medyadan duyurdu.

Adı son dönemde Galatasaray'da yardımcılık hocalık için anılan Elmander'den flaş bir karar geldi. İsveç'te Orgyrte forması giyen Galatasaray'ın eski oyuncusu Johan Elmander, futbolu bıraktığını açıkladı.


Johan Elmander, Galatasaray'a gelecek mi?


Johan Elmander, instagram hesabından futbolu bıraktığını duyururken bir mesaj da yayınladı. Elmander, "Bugün, bir sonraki nesle yer açmak için futbolu bırakmam doğru. Her şeyden önce aileme, ayrıca benimle birlikte olan tüm kulüp ve destekleyen herkese teşekkür ediyorum! Üzerinde bulunduğum macera için gururlu ve minnettarım. Şimdi gelecekte nelerle karşılayacağımız bekliyorum" ifadesini kullandı. Bu sözler tecrübeli oyuncunun Galatasaray'a yardımcı antrenör olarak geri döneceği şeklinde yorumlandı.
Johan Elmander, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Galatasaray'da forma giymişti.Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)