comScore

Galatasaray Galatasaray

Elmander, Fatih Terim'in yardımcısı olacak mı? Resmi açıklama

22 Aralık 2017, Cuma 18:13
Elmander, Fatih Terim'in yardımcısı olacak mı? Resmi açıklama

Fatih Terim'in yardımcılarından biri olması beklenen Elmander hakkında Orgyte kulübü yönetim kurulu başkanından açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da Fatih Terim yeniden göreve geldi ve 1.5 yıllık resrmi sözleşmeyi imzaladı. Terim'in henüz yardımcıları kesinleşmezken, tecrübeli teknik adam basın toplantısında bu konu hakkında gelen soruya yanıt verdi. Öte yandan Fatih Terim'in yardımcılarından olması beklenen Johan Elmander hakkında formasını giydiği Orgryte takımının yönetim kurulu başkanı Joachim Nordh açıklamalarda bulundu. 
 

Fatih Terim'in yardımcıları kim olacak?


Galatasaray'da 4. kez göreve gelen Fatih Terim'in yardımcılarından biri olması beklenen Elmander hakkında formasını giydiği Orgryte kulübünün yönetim kurulu başkanı Joachim Nordh açıklamalarda bulundu. 

Joachim Nordh, Elmander hakkında yaptığı açıklamada, "Elmander harika bir insan. Eğer bunu isterse o zaman kendisiyle konuşacağız ve görüşmelere başlayacağız. Ya da Galatasaray yerine başka bir kulüp, fark etmez. Kendisi böyle bir duruma sıcak bakarsa tabi ki. Ancak şu anda bir bilgim yok. Öncelikle Elmander ile konuşmalıyım." ifadelerini kullandı. 
FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Fatih Terim ise imza töreninde yardımcılarının kim olacağına dair gelen soruya, "Yardımcılarımla ilgili konuyu ne bugüne ne yarına ne de pazar gününe bıraktım. Devre arasına başlarken bir araya geliriz. Yerli de var yabancı da var.'' ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.