comScore

Galatasaray Galatasaray

Eboue'den yeni röportaj: 'Geri dönmek istiyorum! Kimsem yok'

05 Şubat 2018, Pazartesi 03:48
Eboue'den yeni röportaj: 'Geri dönmek istiyorum! Kimsem yok'

Galatasaray ve Arsenal'in eski futbolcusu Emmanuel Eboue yaşadığı zor günleri Fransız basınına anlattı. Canal Plus'a konuşan Eboue yeniden futbol oynamak istediğini ifade etti. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue'den gündem yaratan bir röportaj daha. Ekonomik açıdan çok zor günler geçiren ve daha önce intiharın eşiğine geldiğini söyleyen Eboue hiç arkadaşının olmadığını, yanlız kaldığını ve yeniden futbola dönmek istediğini söyledi. 


Eboue şu anda ne yapıyor?


Fransız basınında Canal Plus'a açıklamalarda bulunan Emmanuel Eboue çok zor durumda olduğunu söyledi ve şu ifadeleri kullandı:

"TERK EDİLDİM"
Çocuklarıma ve aileme bağlı bir insandım. Şu anda terk edilmiş hissediyorum. Kimsem yok. Eski arkadaşlarımı televizyonlardan izleyince çok mutlu oluyorum ama içim kan ağlıyor. Terk edildim. (Eboue'nin evinden görüntüler. Canal +)

"BAĞDAT VEYA PAKİSTAN'DA BİLE OYNARIM"

Yaşadıklarımı hak etmiyorum. Futbol gerçekten nankör. Hala yeteneğim var ve yeteneğime güveniyor, oynayabileceğimi düşünüyorum. Tekrar futbola dönmek istemiyorum. Futbol benim hayatımın en önemli parçalarından biri. Bağdat veya Pakistan'da bile oynarım. 

Fransa'da yalnız olduğunu ve evlendiğinde tüm parasını kaybettiğini söyleyen Eboue, "Bavullarıyla yaşadığını." söyledi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.