comScore

Galatasaray Galatasaray

Eboue intihar mı etti? Gerçek ortaya çıktı

06 Ocak 2018, Cumartesi 20:45
Eboue intihar mı etti? Gerçek ortaya çıktı

Galatasaray'ın bunalımda olan eski oyuncusu Emmanuel Eboue'nin intihar ettiği iddia edildi. Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Fildişili eski yıldız futbolcu Emmanuel Eboue, içinde bulunduğu mali kriz nedeniyle zor günler geçiyordu. Son olarak sosyal medyada Eboue'nin intihar ettiğine yönelik paylaşımlar yapılırken, gerçeğe FutbolArena ulaştı.
 

Emmanuel Eboue öldü mü?


Emmanuel Eboue'nin intihar ettiği ve evinde ölü bulunduğu yönünde çıkan haberler Galatasaray camiasını endişendirdi. Londra'da intihar ettiği öne sürülen Fildişili yıldızın şu anda İngiltere'de değil, Fildişi'nin Abidjan kentinde bulunduğu ortaya çıktı. İntihar haberlerini kesinlikle yalanlayan yakın dostları, Eboue'nin sağlık durumunun iyi olduğu bilgisini verdi.
 

Eboue neden bunalıma girdi?


Geçtiğimiz günlerde İngiliz basınından Daily Mirror'a konuşan Eboue, "İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye'de 8 milyon Euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım'' ifadelerini kullanmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)