comScore

Galatasaray Galatasaray

Eboue Galatasaray'a geri dönüyor! Hasan Şaş müjdeyi verdi

07 Şubat 2018, Çarşamba 20:58
Eboue Galatasaray'a geri dönüyor! Hasan Şaş müjdeyi verdi

Galatasaray'ın eski futbolcularından Eboue sarı kırmızılı takıma geri dönüyor. Fatih Terim'in yardımcısı Hasan Şaş müjdeyi verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcularından Eboue geri dönüyor. Ekonomik açıdan zor günler geçiren ve tüm parasını kaptırdığını söyleyen Eboue, son olarak Fransız basınına verdiği röportajda futbola geri dönmek istediğini açıklamıştı.


Eboue Galatasaray'da görev alacak mı? 


Galatasaray kulübü ise Eboue'yi sahipsiz bırakmadı. FutbolArena'nın 24 Aralık'ta duyurduğu haberin ardından, Eboue konusunda gelişmeler yaşanıyor.

Teknik Direktör Fatih Terim'in yardımcısı Hasan Şaş, Eboue ile ilgili NTV Spor'a yaptığı açıklamada, "Eboue ile ilgileniyoruz, merak etmeyin. Cuma günü İstanbul'da olacak." ifadelerini kullandı. 
 

Eboue neden parasız kaldı?


İngiliz basınından Daily Mirror'a konuşan Eboue, "İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye'de 8 milyon Euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım'' ifadelerini kullanmıştı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.