comScore

Galatasaray Galatasaray

Duygun Yarsuvat'tan UltrAslan çıkışı! "Kim bunlar?"

10 Ekim 2018, Çarşamba 17:22
Duygun Yarsuvat'tan UltrAslan çıkışı!

Galatasaray'ın eski başkanlarından Duygun Yarsuvat, Galatasaray Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu ve yönetim ile UltrAslan arasındaki ilişkiye değindi.

FutbolArena - Galatasaray Divan Kurulu'nda UltrAslan tartışması yaşandı. Galatasaray yönetiminin UltrAslan ile birlikte hareket ettiğini söyleyen eski başkan Duygun Yarsuvat, ses getirecek ifadeler kullandı. 


Duygun Yarsuvat, UltrAslan için ne dedi?


"Son günlerde Galatasaray'a yakışmayacak davranışlar görüyoruz." diyen Yarsuvat, "UltrAslan ile GS Store bir anlaşma yaptı. Kim bu ultrAslan? Taraf grubumuz mu yoksa dernek mi, şirket mi? Ürünlerini satarak onları meşru hale mi getiriyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

UltrAslan'ın yayınladığı bildirilerden bahseden Yarsuvat, "Gücü kendilerinde gördükleri için kulübün yönetimine de hakim olmak istemişler. Kendine ultrAslan diyen bir grup, kulüp üzerinde hak iddia ediyor. Bu vahim bir olay. Bu cesareti nereden aldıklarını merak ediyordum sonra bir baktım Metin Oktay'ın yıl dönümünde yönetimimizle birlikteler. Sayın yönetim kurulumuz, meşru olmayan kişilerle dans ederseniz bir gün sizin ayağınıza basarlar. Bu grubun ne olduğu bilinmeyen ürünlerini GS Store'dan sattırmayın." şeklinde konuştu.


Mustafa Cengiz'in UltrAslan açıklaması


Öte yandan UltrAslan hakkında bir açıklama yapan başkan Mustafa Cengiz ise "Dünyanın en büyük taraftar grubu ultrAslan. Liverpool'u da Barcelona'yı da izliyorum. Hiçbirinin böyle kendini parçalayan taraftar grubu yok. Biz forvet alamadık diye ultrAslan bize karşı bildiri yayınladığında sizler neredeydiniz? ultrAslan kendine göre bir çizgide." ifadelerini kullandı.
Galatasaray ile ilgili haberlere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.