comScore

Galatasaray Galatasaray

Duygun Yarsuvat, FutbolArena'ya konuştu! 'Seçime gidilmeli'

12 Haziran 2019, Çarşamba 20:41
Duygun Yarsuvat, FutbolArena'ya konuştu! 'Seçime gidilmeli'

Galatasaray Kulübü eski başkanı ve hukuk profesörü Duygun Yarsuvat, tedbir kararının kaldırılması konusunda görülecek dava öncesi FutbolArena'ya konuştu.

FutbolArena Özel -  Galatasaray'da tüm gözler yarın saat 11:00'de Çağlayan'da 14.Asliye Hukuk Mahkemesi'nde gerçekleşek olan tedbir kararının kaldırılması için görülecek davaya çevrildi. Yarınki dava öncesinde Galatasaray Kulübü eski başkanı ve hukuk profesörü Duygun Yarsuvat, FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulundu. Mustafa Cengiz seçime gidecek mi? Yarsuvat'ın özel açıklamaları haberimizde.
 

Galasataray seçime gidecek mi?


Yarsuvat, "Tedbir kararının kaldırılması gibi bir durum oluşabilir. Galatasaray yönetim kurulu, idari açıdan ibra edilmedi ve yöneticiler 'ibrazılık devreye sokulmasın' diye tedbir kararı aldırdı. Mahkemede o kararı gıyabında verdi ve Galatasaraylılar da itiraz etti. Şimdi yarın bu alınan tedbir kararının kaldırılıp kaldırılmaması görüşülecek. Mahkeme tedbiri kaldırır ise mevcut başkan ve yönetim 1 dönem göreve de talip olamayacak." dedi.

"YÖNETİM SEÇİM KARARI ALMALI"
Sözlerinin devamında, "Bana göre Galatasaray için hayırlı olan genel kurulun iradesine uygun davranılması. Seçime gidilmesi ve bu kararı da Galatasaray yönetim kurulunun alması gerekli. Galatasaray'ın dışarıda da, içerideki kuruluşlarda da saygın, güçlü olması adına yönetimin seçim kararı alması gerekli." ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)