comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten teknik direktör ve transfer yanıtı: "Haftaya"

18 Haziran 2022, Cumartesi 17:27
Dursun Özbek'ten teknik direktör ve transfer yanıtı:

Dursun Özbek kendisine yöneltilen teknik direktör sorusuna verdiği yanıtta, "Önümüzdeki hafta belli olur." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Dursun Özbek teknik direktör ve transfer sorularına yanıt verdi.

"HAFTAYA BELLİ OLUR"
Dursun Özbek kendisine yöneltilen teknik direktör sorusuna verdiği yanıtta, "Önümüzdeki hafta belli olur." ifadelerini kullandı. Dursun Özbek, "Transferlerimizi de sırasıyla yapıyoruz." açıklamasını yaptı.

"ZAMAN KAYBINI TELAFİ ETMEYE ÇALIŞIYORUZ"

"Biz seçileli 1 hafta oldu. Çalışmalarımız önceden devam ediyordu. Önümüzdeki hafta meyvelerini toplamaya başlayacağız. Transfer sezonu uzun. Seçimin 11 Haziran'a denk gelmesi nedeniyle süre kaybı var ama onu telafi etmeye çalışıyoruz. Yoğun çalışma içindeyiz."

"CUMHURİYETİN 100. YILINDA..."

"Ulu Önder Atatürk'ü ziyaret etmek her Türk insanının arzuladığı bir şey. Biz de zorlu bir göreve başlarken ondan kuvvet almak, onun izinde olduğumuzu belirtmek üzere Anıtkabir'e ziyaretimizi yaptık. Ulu Önderimiz Atatürk'ün her zaman izindeyiz. Cumhuriyetin 100. yılında en iyi neticeleri almak üzere yoğun çalışma içindeyiz. Taraftarlarımızın bizden beklentileri var. Camiayı memnun edecek bir yıl geçmesini diliyorum. İnşallah öyle olacak."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!