comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Sofiane Feghouli cezası açıklaması

03 Kasım 2017, Cuma 15:19
Dursun Özbek'ten Sofiane Feghouli cezası açıklaması

Galatasaray'da Trabzonspor mücadelesi sonrasında gördüğü kırmızı kart nedeni ile 3 maç ceza alan Sofiane Feghouli için Dursun Özbek itiraz edeceklerini açıkladı.

FutbolArenaGalatasaray Başkanı Dursun Özbek, Sofiane Feghouli'ye verilen 3 maçlık ceza hakkında yaptığı açıklamada, “Bana cezanın hangi maksatla verildiği konusunda bilgi ulaşmadı. Bugün bilgim olacak. Biz de konuyla ilgili gereken itirazımızı inceledikten sonra yapacağız” dedi.

''SPORTİF MANADA İYİ GİDİYORUZ''
Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde Şebinkarahisar Sempozyumu'na moderatör olarak katıldı. Panel sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özbek, “Galatasaraylıyım. Sportif manada da iyi gidiyoruz. İnşallah sezon sonuna kadar bundan sonra bu gidişimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

''CEZA İLE İLGİLİ İTİRAZLARI YAPACAĞIZ''

Süper Lig'in 10. haftasındaki deplasmandaki Trabzonspor karşılaşmasında kırmızı kart gören Sofiane Feghouli'ye verilen 3 maçlık cezaya da değinen Başkan Özbek, “Şahsen cezayı duydum fakat bana cezanın hangi maksatla verildiği konusunda bilgi ulaşmadı. Bugün bilgim olacak. Dolayısıyla biz de konuyla ilgili gereken itirazımızı inceledikten sonra yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)