comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten seçim öncesi Eşref Alaçayır sürprizi

27 Aralık 2017, Çarşamba 10:36
Dursun Özbek'ten seçim öncesi Eşref Alaçayır sürprizi

Galatasaray'da 20 Ocak'ta gerçekleşecek olan genel kurul için geri sayıma geçildi. Mevcut başkan Dursun Özbek'in listesinde Eşref Alaçayır için sürpriz bir karar çıktı.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da seçimli genel kurul yaklaşırken yönetim kurulu listesini şekillendirmeye başlayan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sürpriz bir hamleye imza attı.
 

Dursun Özbek, Eşref Alaçayır'ı listesine aldı mı?


Dursun Özbek bu kez listesine o ismi almadı!
29 Aralık Cuma günü Divan Kurulu başkanlığına listesini teslim edecek olan Dursun Özbek'in, 'Terim gelirse üzerime benzin döküp yakarım' dediği iddia edilen Eşref Alaçayır'ı yeni dönemde yönetim kurulu listesine dahil etmedi.

Özbek'n listesinde ayrıca yeni dönemde yöneticilik yapamayacağını ifade ederek affını isteyen Cengiz Özyalçın da olmayacak.
 

Dursun Özbek'in yönetim listesinde kimler olacak?


Bu kez güçlü bir yönetim kurulu listesi kurmak isteyen Başkan Dursun Özbek'in, Galatasaray camiasının önemli ve sevilen ismi Hakan Üstünberk ile görüştüğü ortaya çıktı. Dursun Özbek'in, Hakan Üstünberk'i listesine dahil etmek istediği ve bu yüzden dün bir görüşme yaptığı ifade edildi.
İŞLERİNİN YOĞUNLUĞU NEDENİ İLE KABUL ETMEDİ

Galatasaray'da camianın bir kısmının başkan adayı  olarak da görmek istediği Hakan Üstünberk'in, Dursun Özbek'e teşekkür ederek işlerinin yoğunluğu nedeniyle yönetim kurulunda yer alma teklifini, kabul etmediği belirtildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.