comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten şampiyonluk sözleri: "Kimse heveslenmesin"

23 Nisan 2023, Pazar 23:25
Dursun Özbek'ten şampiyonluk sözleri:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Kimse heveslenmesin. Bizim yürüyüşümüz, performansımız artarak devam ediyor. Bu iş son haftaya kalmaz. Galatasaray son haftaya kalmadan şampiyonluğunu ilan eder." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 31. haftasında sahasında Fatih Karagümrük ile 3-3 berabere kaldı. 

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYIYIZ"

Ligin sonuna yaklaştıkça yarışma heyecanı ve maçlar güzel geçiyor. Heyecanlı oluyor. Ligin bitmesine çok az süre kaldı. Biz şampiyonluğa odaklandık. Oyuncularımı ve teknik kadromuzu tebrik ediyorum bugünkü oyunla. 3-3 berabere kaldık ama bugün itibariyle hala 7 puan öndeyiz. Şampiyonluk yürüyüşümüz sürüyor. Bugünkü performansımızı ben çok beğendim. Özellikle ikinci yarı tek kaledik. Galatasaray bugün itibariyle şampiyonluğun en büyük adayı. İnşallah ipi de beraber göğüsleyeceğiz.

"BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ KAZANACAĞIZ"

Ligdeki bütün takımları yendik. Yenmediğimiz takım kalmadı. Beşiktaş'ı da yenmeye gideceğiz. Takımın performansına çok güveniyorum. Güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Sahadan galip ayrılan takım Galatasaray olacak."

"TFF HAKEM KONUSUNDA DİKKATLİ OLMALI. BÜTÜN KULÜPLERİN SORUNU HALİNE GELDİ"

"TFF'nin hakem konusunda biraz daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum. Hakem performansı giderek bütün kulüplerin sorunu haline geldi çünkü. 

"FENERBAHÇE'NİN CEVAPLARI ENTERESAN OLUYOR"

"Fenerbahçe'nin cevapları enteresan oluyor. Bence penaltıydı. Zaten bizim derdimiz VAR'a çağrılması. Rakiplerimizin ne söylediğiyle fazla ilgilenmiyoruz. Kendi oyunumuzla kendi hakkımızı savunarak, futbolun sahadaki adaletini savunarak devam ediyoruz. Kimse heveslenmesin. Bizim yürüyüşümüz, performansımız artarak devam ediyor. Bu iş son haftaya kalmaz. Galatasaray son haftaya kalmadan şampiyonluğunu ilan eder."

"GOMIS'İN DAVRANIŞI KABUL EDEBİLİR DEĞİL"

Gomis'in dünkü davranış biçimi kabul edilebilir değil. Bütün profesyoneller Galatasaray'a hizmet etmek durumundadır. Çıkışını yadırgadım. Kendisiyle konuştum. Sahadaki patron Okan hoca. Bütün futbolcular saygı duymalı. Biz öyle bir takımız çünkü."

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!