comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Okan Buruk: 'İnanıyoruz hocam'

19 Ekim 2022, Çarşamba 19:28
Dursun Özbek'ten Okan Buruk: 'İnanıyoruz hocam'

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un 49. yaş günü kutlandı. Okan Buruk, "Önce başkanıma teşekkür ediyorum. Sonra oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bugünlerde onlardan hep hediye bekleriz. Çift hediye beklerim. Hem bu akşam, hem hafta sonu. İnşallah çift hediye ile geçeriz." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk'un 49. yaş günü Florya Metin Oktay Tesisleri'nde kutlandı. 

Galatasaray'da futbolcularla birlikte Başkan Dursun Özbek de doğum gününe katıldı. 
Dursun Özbek yaptığı açıklamada, "Hocanın bugün doğum günü. Onu tebrik etmek için geldim. İyi ki doğdun hocam. Doğum gününü kutluyorum. İnşallah Allah uzun ömürler verir. Galatasaray'a uzun yıllar hizmet etme fırsatını verir. Doğum günün tekrar kutlu olsun." ifadelerini kullandı. 

OKAN BURUK'TAN TEŞEKKÜR

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk ise doğum gününde, "Önce başkanıma teşekkür ediyorum. Sonra oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bugünlerde onlardan hep hediye bekleriz. Çift hediye beklerim. Hem bu akşam, hem hafta sonu. İnşallah çift hediye ile geçeriz. Yolumuza istediğimiz, inandığımız gibi devam ederiz. İnşallah yolun sonu güzel olacak." ifadelerini kullandı. 

Başkan Dursun Özbek, "Biz de inanıyoruz. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz. Sezon sonunda istediğimiz amaca ulaşacağız. Arkadaşlar hocayı duydunuz. Bu akşam ve hafta sonu iki hediye bekliyor sizden." dedi. 

TARAFTARLARDAN OKAN BURUK'A DESTEK

Galatasaray taraftarları, Türkiye Kupası'nda oynanacak Kastamonuspor maçı öncesi NEF Stadı'na giden takım otobüsünün önünü kesip Okan Buruk'u doğum gününü kutlamaları için davet etti. Otobüsten inen Okan Buruk, kendisine özel doğum günü pastasının mumlarını üfledi ve taraftarlara destekleri için teşekkür etti. Galatasaray taraftarları "İyi ki doğdun hocam ve şampiyon tezahüratlarıyla" takımı uğurladı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!