comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten müjde: 'Şampiyonluk yolunda artık engel değil'

18 Ocak 2018, Perşembe 19:48
Dursun Özbek'ten müjde: 'Şampiyonluk yolunda artık engel değil'

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, seçim öncesi düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda  bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, 20 Ocak'ya yapılacak olan seçimle ilgili olarak bir basın toplantısı düzenledi.

Dursun Özbek'in düzenlediği lansmanda misafirleri hosteslerin karşılaması da dikkatlerden kaçmadı. 


Dursun Özbek'in basın toplantısında açıklamaları


Dursun Özbek yaptığı açıklamada şampiyonluğun önemine değinirken, "Galatasaray şampiyon olmalı. İçimizdeki tartışmalara son verip artık rakiplerimizle mücadele etmek istiyorum." ifadelerini kullandı. 
ÜNAL AYSAL'A GÖNDERME 

Öte yandan Dursun Özbek vaatleriyle ilgili konuşurken Ünal Aysal'ın çilek transferlerine de göndermede bulundu ve "Geçmişteki gibi çilek aramak yerine, çilek tarlası yapalım." ifadelerini kullandı.

"ÇİLEK ARAMAK YERİNE ÇİLEK TARLASI YAPALIM"

Geçmişteki gibi çilek aramak yerine, çilek tarlası yapalım. Yaptığımız proje ve hizmetlerle Galatasaray'ı altın çağa taşımak. 30 milyon Galatasaraylı'yı da kucaklamak gerekir. Bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen 30 milyon kişiyi de buradan alkışlıyorum. Sağolsunlar, varolsunlar. Kısaca vaktinizi almamak için. Önümüzdeki dönemde yapmayı planladığımız projeleri anlatmaya çalıştım. Bize çok değerli bir miras kaldı. Bizim görevimiz bu mirası daha yukarılara ve tepelere taşımak için elimizden geleni yapmalıyız.


Galatasaray'ın Turkcell sponsorluk anlaşması


Dursun Özbek Turkcell ile yapılan anlaşmayla ilgili olarak, "Yaptığımız anlaşmadan 5 yılda 150-200 milyon TL arası bir gelir gelecek." ifadelerini kullandı. 

"İKİNCİ SERMAYE ARTIŞI YOLDA"

Ayrıca yine Sportif A.Ş'de sermaye artışı yaptık geçtiğimiz aylarda. Sermaye yetersizliği nedeniyle sermaye artışı yapmak kaçınılmaz. İkincisini hazırladık. Önümüzdeki günlerde inşallah ikinci sermaye artışını yapmak suretiyle Galatasaray Sportif AŞ'nin sermayesini 100 milyondan 600 milyona çıkaracağız. 


Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)