comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Icardi açıklaması

26 Ağustos 2022, Cuma 21:12
Dursun Özbek'ten Icardi açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Icardi ile görüşmediklerini açıkladı. 

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Trabzonspor maçını kazanacaklarına inandıklarını söyledi.

Ataşehir Taç Spor Tesisleri'nde voleybol takımlarının sezon açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek, Galatasaray Futbol Takımı'nın 28 Ağustos Pazar günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın güzel geçeceğine inandığını belirterek, "İki takım da çok iddialı. Trabzonspor geçen senenin şampiyonu. Güzel maç olacak ama kazanacağımızı düşünüyorum, biz hazırız." dedi.

ICARDI SORUSUNA CEVAP

Dursun Özbek, "Icardi ile anlaştığınıza dair haberler çıktı. Neler söylersiniz?" sorusuna, "Transfer olayı bitmeden açıklama yapmak istemiyorum. Kulübe zarar veriyor. Transferler bittikten sonra açıklama yapmak kulübün daha çok menfaatine." dedi. Dursun Özbek, "Dün Icardi ile görüştünüz mü?" sorusuna ise "Hayır" dedi.  

Avrupa'da mücadele eden takımların ligde dezavantajlı olmadığını vurgulayan Özbek, "Rakiplerin Avrupa'da oynamasını onlar adına avantaj olarak değerlendiriyorum. Çok maç oynamak bazı alışkanlıkları beraberinde getiriyor. Çok maç oynamanın dezavantaj olduğunu kabul etmiyorum, aksine avantajdır." şeklinde görüş belirtti.

Türk futbolunun son dönemde düşüşte olduğunu belirten Özbek, "Bu sene özellikle UEFA Şampiyonlar Ligi'nde takımımız yok. Finansal problem her zaman çok önemli ama sadece ona bağlamamak gerekiyor. İnşallah bu sene Türk futbolu daha önce bıraktığı pozisyona gelecek ve Türk insanını mutlu edecektir diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı. (AA)

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!