comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten canlı yayında Sabri gafı - Galatasaray Haberleri

22 Nisan 2017, Cumartesi 00:39
Dursun Özbek'ten canlı yayında Sabri gafı - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, A Spor'da katıldığı programda Sabri Sarıoğlu hakkında gelen soruda geçmişte yaptığı bir açıklamayı unuttu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 21 Nisan Cuma günü A Spor'da katıldığı "Gündem Özel" programında taraftarların merak ettiği soruları yanıtladı. 

Galatasaray'ın mali durumuyla birlikte transfer politiktası, Sneijder ile Bruma'nın geleceği hakkında konuşan Dursun Özbek, kulübün resmi twitter sayfasından Beşiktaş'a gönderme amaçlı yapılan UEFA paylaşımı hakkında da açıklamalarda bulundu. Beşiktaş taraftarlarının tepkisini çeken paylaşım hakkında Dursun Özbek, "O paylaşımı yapan arkadaşla görüştüm, görüşeceğim. Aslında 17 Mayıs'a reklam hazırlığı vardı ve bu amaçlı bir paylaşım olarak bana söylediler ama zamanlama yanlıştı. Gerekeni yapacağız." şeklinde konuştu. 
 

Dursun Özbek Sabri hakkında ne dedi?


Öte yandan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, A Spor'da katıldığı programda Haldun Domaç'ın "Sabri'nin yerini doldurmak için 5 senede 30 milyon harcadık fakat 10 sene içinde hep Sabri oynadı demişsiniz." sözüne "Ben söylemedim." yanıtını verdi.
DURSUN ÖZBEK SABRİ HAKKINDA SÖYLEDİĞİNİ UNUTTU!

Ancak Özbek, 2015 yılında Habertürk'te katıldığı programda Sabri hakkında bu açıklamayı yapmıştı ve A Spor canlı yayında "Ben söylemedim." diyerekten geçmişte yaptığı konuşmayı unuttu. 

NE DEMİŞTİ?

Dursun Özbek 2015 yılında Habertürk'te katıldığı programda Sabri hakkında,"Sabri'nin yerine 10 sene boyunca aşağı yukarı 30 milyon euro bonservis bedeli harcamışız. Buna rağmen hep Sabri'yi oynatmışız" açıklamasını yaptı. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"