comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten basına yalanlama

11 Mayıs 2018, Cuma 14:36
Dursun Özbek'ten basına yalanlama

Galatasaray eski başkanı ve başkan adayı Dursun Özbek, kendisiyle yapıldığı iddia edilen röportaj için bir yalanlama yayımladı.

FutbolArena - Galatasaray'a yeniden başkan adayı olan Dursun Özbek, kendisi hakkında çıkan röportaj haberlerini yalanladı.

"ŞAMPİYONLUKTAN SONRA..."
Dursun Özbek yaptığı yazılı açıklamada "Bugün Sözcü ve AMK gazeteleri ile internet sayfalarında benimle yapıldığı iddia edilen bir röportaj, söyleşi yayınlanmıştır.  Herhangi bir medya kuruluşuna veya mensubuna bir açıklamam olmadığını belirtir; bu vesileyle bir kez daha tek gündemimin Şampiyonluk yolunda teknik direktörümüz Fatih Terim ve oyuncularımıza destek olmak olduğunun altını çizerim. Seçim ve projelerimizle ilgili detaylı açıklamalarım takımımızın Şampiyonluğu ilan etmesinden sonra başlayacaktır" ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek'in Divan Kurulu açıklamaları (9 Mayıs 2018)


"Futbol takımımız çok başarılı. Sahaya yansıttıkları performans ve kazanma azmi hepimizi gururlandırıyor. Futbolcuları ve teknik heyeti kutluyorum. Bu sezon başında yeni bir takım kurduk. Başına da Galatasaray ile özdeşleşmiş değerli hocamız Fatih Terim'i getirdik. Bu şampiyonluk sürecinde kalan 2 haftada kendilerine başarılar diliyorum. 

Çok adaylı bir seçime gireceğiz. Galatasaray'da bu insan zenginliğini görmek büyük mutluluk. Galatasaray aşkıyla çalışan ve yaşayan yönetim kurulu üyelerimle başkanlığa adayım. Galatasaray'ı 3 yıl yönetmek için oylarınızı istiyoruz. Buradan diğer adaylara sesleniyorum; burada hazırlanan projeleri lütfen gözardı etmeyin. Bu projeler Galatasaray'ın geleceğidir. Kimin yaptığ önemli değildir. Projelerimiz hazır fakat takımımız şampiyonluğa giderken konsantrasyonumuzun bozulmaması gerekiyor. 21. şampiyonluğa odaklanmalıyız. Kim kazanırsa kazansın, kazanan Galatasaray olsun. Çok yaşa Galatasaray diyorum."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"