comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Ali Gürsoy'a teklif

29 Aralık 2017, Cuma 14:45
Dursun Özbek'ten Ali Gürsoy'a teklif

Galatsaray'da Başkan adayları bugün saat 18:00'e kadar Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanlığına teslim edecek. Galatasaray Kulübü Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Dursun Özbek, Ali Gürsoy'un kapısını çaldı. 

FutbolArena ÖzelGalatasaray'da 20 Ocak'ta gerçekleşecek olan seçim adına başkan adayları bugün saat 18:00'e kadar Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanlığına teslim edecek. Galatasaray Kulübü Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Dursun Özbek, Ali Gürsoy'un kapısını çaldı. 


Dursun Özbek'ten Ali Gürsoy'a liste teklifi


Listelerin teslim edilmesine saatler kala Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, eski yönetici Ali Gürsoy ile görüştü. Galatasaray Kulübü eski 2. başkanı Ergun Gürsoy'un oğlu olan Ali Gürsoy'u, Dursun Özbek yönetim kuruluna dahil etmek istedi.

Ancak Ali Gürsoy, şirketlerindeki iş yoğunluğu nedeniyle başkan Dursun Özbek'e teşekkür edip bu nedenle görev alamayacağını belirtti. 


Emir Sarıgül, Dursun Özbek'in listesinde mi?


Başkan Özbek, Salı günü görüştüğü Emir Sarıgül'ü yeni dönemde yönetim kurulu listesine dahil etti. Ancak camiada bu gelişmenin duyulması üzerine özellikle Galatasaray cemiyetinden başkan Özbek'e yoğun bir baskı yapılarak, Sarıgül'ün listeden çıkarılması istendiği ortaya çıktı.
SAAT 18:00'A KADAR TESLİM EDECEK

Galatasaray cemiyetinden gelen baskılar üzerine de Başkan Özbek'in Emir Sarıgül'ü listeden dün akşam çıkardığı ifade edildi. Saat 18:00'e kadar Başkan Dursun Özbek'in, Galatasaray Divan Kurulu Başkanlığına teslim edeceği liste ise merak ediliyor.


Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in seçilmesi halinde yönetim kurulu listesi ise şu isimlerden oluşacak... 

Dursun Özbek
Özkan Olcay
Nasuhi Sezgin
Ali Yüce
Mehmet Dedeoğlu
Osman Kocaman
Cevat Genç
Ahmet Cebeci
Selim Sefada
Ural Aküzüm
İsmail Sarıkaya
Burçin Aslan
Mehmet Onur Tan
Ozan Oral
Can Topsakal

Dursun Özbek listesine 1 isim daha dahil edecek.
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.