comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten Ali Dürüst'e 2. başkanlık teklifi

28 Aralık 2017, Perşembe 10:18
Dursun Özbek'ten Ali Dürüst'e 2. başkanlık teklifi

Galatasaray'da 20 Ocak'ta gerçekleşecek olan seçimli genel kurul için geri sayıma geçilirken Başkan Dursun Özbek, sürpriz bir hamlede bulundu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da seçim çalışmaları başlarken mevcut başkan Dursun Özbek, listesine Ali Dürüst'ü eklemek için çalışma başlattı.


Ali Dürüst, Dursun Özbek'in listesinde olacak mı?


İyi bir liste ve ekibinde her anlamda güçlü bir 2.başkan bulunmasını isteyen Dursun Özbek'in, TFF Başkan Vekili Ali Dürüst ile bir araya geldiği ortaya çıktı. Dursun Özbek, Türk Telekom Stadyumu'ndaki ofisinde bir araya geldiği TFF Başkanvekili Ali Dürüst'e 2.başkanlık teklif edip göreve çağırdı.

Özbek, Dürüst'e “Yeni dönemde beraber çalışalım. Sen futbolu yönet. Bizde projelere konsantre olalım. Birlikte çalışalım. Görev alır mısın? Birlikte Galatasaray adına mesai harcayalım” dedi. Ali Dürüst yeni dönemde 2.başkan olarak görev alacaktı. Ancak Dürüst, Özbek'in bu teklifini kabul etmedi.
 

Dursun Özbek, Eşref Alaçayır'ı listesine aldı mı?


Dursun Özbek bu kez listesine o ismi almadı!
29 Aralık Cuma günü Divan Kurulu başkanlığına listesini teslim edecek olan Dursun Özbek'in, 'Terim gelirse üzerime benzin döküp yakarım' dediği iddia edilen Eşref Alaçayır'ı yeni dönemde yönetim kurulu listesine dahil etmedi.
Özbek'n listesinde ayrıca yeni dönemde yöneticilik yapamayacağını ifade ederek affını isteyen Cengiz Özyalçın da olmayacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.