comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'ten açıklama! "Böyle bir demecim olmadı"

23 Haziran 2019, Pazar 00:13
Dursun Özbek'ten açıklama!

Dursun Özbek hakkında çıkan "Galatasaray'ı bakkal dükkanı gibi yönetiyorlar." sözleri üzerine yapılan haberi yalanladı. 

FutbolArena - Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek basında hakkında çıkan, "Galatasaray'ı bakkal dükkanı gibi yönetiyorlar." yönündeki ifadelerin doğru olmadığını söyledi. 

Dursun Özbek, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, "Galatasaray bakkal dükkanı gibi yönetiliyor şeklinde bir açıklamam olmamıştır." dedi. 
DURSUN ÖZBEK'İN YALANLADIĞI SÖZLER

Dursun Özbek'in ‘İcra yoluna elinizi kolunuzu sallayarak gidebiliyor musunuz? Bunun öncesinde bir süreç var. Önce bu alacağımı nasıl tahsil edebiliriz , orta yolu nasıl bulabiliriz diye Mustafa Cengiz'le görüşmek istedim ama kendisi sıcak bakmadı. Daha sonra ihtar yolunu denedim, biliyorsunuz bu da bir süreç ama kulübe gelen evraklara bakmamışlar bile en sonunda icra yoluna gitmek zorunda bırakıldım. Galatasaray'ı bakkal dükkanı gibi yönetiyorlar." dediği iddia edildi. 


Galatasaray Haberleri: Dursun Özbek - Galatasaray dava haberleri


Hatırlanacağı üzere Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, 13.6 milyon euroluk alacağı için sarı kırmızılı kulübe icra takibi başlatmıştı. Galatasaray yönetimi ise bunun üzerine karşı dava açmaya hazırlıklarına başladı. Galatasaray Kulübü de mahkemeye başvurma kararı aldı. Bunun nedeni ise, Denetleme Kurulu raporlarına göre Dursun Özbek'in alacağı olarak iddia ettiği senetlerin hükümsüz olduğu ve geçerliliğinin olmadığı belirtildi. 

DURSUN ÖZBEK'İN DAVA İLE İLGİLİ FUTBOLARENA'YA YAPTIĞI AÇIKLAMA

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)