comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'in kongre sevinci kısa sürdü, yeniden istifa çağrıları

04 Aralık 2017, Pazartesi 10:21
Dursun Özbek'in kongre sevinci kısa sürdü, yeniden istifa çağrıları

Galatasaray'ın istikrarsız performansı Dursun Özbek ve yönetimini etkilemeye devam ediyor. Galatasaray taraftarları yeniden okları Dursun Özbek'e çevirdi.

FutbolArena - Galatasaray'da olağanüstü mali kongrede üyelerden borçlanma yetkisi alan Dursun Özbek'in sevinci Beşiktaş derbisinde alınan skor ve kötü futbol ile hüzüne döndü. Yönetiminde bir türlü başarıyı yakalayamayan Dursun Özbek yönetimine oklar yeniden çevrildi. 


Dursun Özbek'in Beşiktaş maçı hayal kırıklığı


Galatasaray'da Cumartesi günü gerçekleştirilen olağanüstü mali kongre de üyelerden borçlanma yetkisi alan Dursun Özbek, akşam gittiği Beşiktaş maçından hayal kırıklığı ile döndü. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'ın istikrarsız performansı Dursun Özbek ve yönetimini etkilemeye devam ediyor.

SEVİNCİ KISA SÜRDÜ
Mali kongrede borçlanma yetkisini zorlanmadan çıkartan Dursun Özbek, genel kurul sonrasında üyelerin desteği karşısında çok duygulanmış ve ağlamamak için kendini zor tutmuştu.

Ancak Dursun Özbek'in bu sevinci çok kısa sürdü. Beşiktaş maçında kötü futbol ve alınan ağır yenilgi Dursun Özbek'in kabusu oldu. Galatasaraylı taraftarların yeniden ‘'istifa ‘' çağrılarına muhattap olan Dursun Özbek, Beşiktaş maçı sonrasında oldukça gergin ve sinirliydi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.