comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek'in çizdiği resmi Sadettin Saran satın aldı

24 Şubat 2018, Cumartesi 13:31
Dursun Özbek'in çizdiği resmi Sadettin Saran satın aldı

Galatasaray Spor Kulübü eski başkanı Dursun Özbek'in çizdiği ve açık arttırmayla satışa çıkarılan tabloyu Sadettin Saran satın aldı.

FutbolArena - Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in çizdiği resim Kelebek Hastası Çocuklar Vakfı için açık arttırmayla satışa çıkarıldı. Beklenen ilgiyi görmeyince Sadettin Saran satın aldı.


Dursun Özbek çizdi Sadettin Saran satın aldı 


Kelebek Hastası Çocuklar Vakfı'nın düzenlediği ve geliri çocukların tedavisinde kullanılmak üzere düzenlenen gecede ünlü isimlerin yaptığı resimler açık arttırmayla satıldı. Gecede Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in vakıf yararına yaptığı resminde satışa çıkarıldı. Özbek'in yaptığı resme beklenen ilgi olmayınca  iş adamı ve Fenerbahçe Eski Yöneticisi Sadettin Saran, hem Kelebek Hastası çocukların tedavisinde kullanılmak üzere hem de “Fenerbahçe - Galatasaray dostluğu için alıyorum” dedi ve 50 bin TL ödedi.

YETERLİ İLGİ GÖRMEYİNCE...
Halk arasında 'Kelebek Hastalığı' olarak bilinen "Epidermolysis Bullosa" hastası çocuklar yararına "Bir Resim Yap" projesi kapsamında ünlü isimlerin yaptığı resimler çocukların tedavisinde kullanılmak için açık arttırmayla satıldı. Resim yapan isimler arasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ajda Pekkan, Arzu Sabancı, Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de vardı.

Çırağan Sarayın'dan düzenlenen gecede İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yaptığı resim çocukların tedavisinde kullanılmak üzere 500 bin TL'ye satıldı.

ÖZBEK'İN ÇİZDİĞİ RESMİ SARAN 50 BİN TL'YE ALDI 

Etkinliğe katkı vermek için resim yapan isimlerden biri de Eski Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ti. Dursun Özbek'in yaptığı resime gecede talip çıkan olmayınca geceye katılan iş adamı ve Fenerbahçe Eski Yöneticisi Sadettin Saran, hem Kelebek Hastası çocukların tedavisinde kullanılmak üzere hem de “Fenerbahçe - Galatasaray dostluğu için alıyorum” diyerek Özbek'in gece yararına yaptığı resmi 50 bin TL ödeyerek aldı.

İŞTE O TABLOSarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"