comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek, Wesley Sneijder'in babasına ödeme yapmış

07 Şubat 2018, Çarşamba 09:38
Dursun Özbek, Wesley Sneijder'in babasına ödeme yapmış

Galatasaray'da Dursun Özbek ve yönetimi tarafından yapılan ödemeleri inceleyen Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz bir şok daha yaşadı.

FutbolArena - Galatasaray'da eski yönetim tarafından Badou Ndiaye'nin transferi nedeni ile Osmanlıspor'a ödenmesi gereken bonservis bedelinden fazlasının ödenmesinin ortaya çıkmasının ardından bir başka skandal daha patlak verdi.


Galatasaray'da Wesley Sneijder skandalı


Galatasaray'da Dursun Özbek ve yönetimi tarafından yapılan ödemeleri inceleyen Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz bir şok daha yaşadı. Habertürk Gazetesi'nin haberine göre,  Mustafa Cengiz ve ekibi, eski defterleri müfettiş titizliğiyle incelerken, yapılan skandal ödemelerden biri daha ortaya çıktı.

WESLEY SNEİJDER'İN BABASINA ÖDEME YAPILMIŞ
Sezon başında Galatasaray'dan ayrılan Wesley Sneijder'ın babası Barry Sneijder'a 2015 yılında sözleşme uzatırken anlaşmaya katkısı nedeniyle 200 bin Euro (Şu andaki kurla 935 bin TL) ödendiği ortaya çıktı.

Yenilenen sözleşme nedeniyle Hollandalı yıldızın temsilcisi Albers'e zaten menajerlik ücreti ödeyen Özbek yönetiminin, Sneijder'ın isteğiyle bu komisyonu da babasına ödediği öğrenildi. Sneijder, 2015'te 1.3 milyon Euro imza parası ve senelik 3.2'şer milyon Euro karşılığında kontrat uzatmış, bu sezon başında anlaşamayıp ayrılmak zorunda kalmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.