comScore

Galatasaray Galatasaray

"Dursun Özbek, Terim hayranı ama yanındakiler istemiyor"

28 Temmuz 2017, Cuma 15:06

Galatasaray'da milli takım teknik direktörlüğünden istifa eden Fatih Terim'in adı yankılanırken Milliyet gazetesi yazarı Osman Şenher son yazısında çarpıcı ifadeler kullandı.

FutbolArena - Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları ve transfer çalışmaları devam ederken milli takım görevinden istifa eden Fatih Terim kulübün gündemine gelmişti.

Milliyet Yazarı Osman Şenher, Türkiye Futbol Direktörlüğü'nden ayrılan Fatih Terim'in Galatasaray'a geleceği iddiaları için “Özbek istiyor ama yanındakiler istemiyor” diye yazdı. 
 

TERİM'DEN RAHATSIZLAR

İşte o satırlar:

“Başkan Dursun Özbek'in, Terim hayranı olduğunu çok iyi biliyorum. Fakat yanındakiler ve bazı yöneticiler, Terim isminden son derece rahatsızlar. Başkan Özbek'e ‘Bir sürü teknik direktör gönderdik, Tudor'u da gönderirsek çok tepki alırız' diyerek baskı yaptıkları ve başkanın önünü kesmeye çalıştıklarını biliyorum.

Fatih Terim, Florya'ya gelirse hepsinin düzeni bozulacak. Bunun ucu GS TV'ye kadar gidecek. 2018'i kurtarmak için ben başkanın yerinde olsam o yanındakileri elimin tersiyle iterim ve Fatih Terim ile oturup ‘Al kardeşim, Florya'nın anahtarı. Seni Fatih Terim yapan kulübün seni bekliyor' derim.”

Galatasaray ile ilgili son dakika gelişmelerini Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.