comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: "Sen, ben yok, sadece Galatasaray var"

20 Mayıs 2022, Cuma 18:05
Dursun Özbek:

Galatasaray başkan adaylığı başvurusunu yapan Dursun Özbek, "Zor bir süreçten geçeceğiz. Seçim yarışına giren değerli Eşref kardeşime de başarılar diliyorum." diye konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Kulübünde 11 Haziran'da yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulda başkanlığa aday olan eski başkanlardan Dursun Özbek, listelerini divan kuruluna verdi. Özbek, "Dursun Özbek: "Değerli Galatasaraylılar! Biz Galatasarayız. Bizde sen, ben yok. Sadece Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz." mesajını verdi.

DURSUN ÖZBEK'İN AÇIKLAMALARI
"Bugün tarihi bir gün. Seçim için müracaatımızı yaptık. Bu süreçte bana inanan, benle beraber yürümeyi kabul eden bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir süreçten geçeceğiz. Seçim yarışına giren değerli Eşref kardeşime de başarılar diliyorum."

"PROJELERİMİZ İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ"

"Galatasaray'ın mali bağımsızlığını ve sporda başarılı sürecini, kulübümüze yaşatmaya yönelik projelerimiz var. Bu projelerimizi 12 Haziran'dan sonra devreye almak için sabırsızlanıyoruz. Seçim sürecinde projelerimizi kamuoyuna anlatacağız. Biz Galatasaray'ız. Bizde sen, ben yok, sadece Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz. Galatasaray'ın etik değerlerine yakışan bir yarışma olacağını biliyorum. Seçimin hayırlı olmasını diliyorum."

"EREN TİMUR KARDEŞİM SPORTİF A.Ş.'DE YER ALACAK"

"Geçmişten aldığımız dersler ve deneyimimiz var. Bundan sonraki süreci Galatasaray için çok daha faydalı yöneteceğimizden kimsenin şüphesinin olmaması lazım. Erden Timur kardeşim de zaten planladığımız gibi Sportif AŞ'de yer alacak. Ayrıca gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinde kulübüne hizmet edecek. İnşallah iyi bir süreç olacak ve kazanan Galatasaray olacak."
 

Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi


Dursun Özbek'in aday yönetim kurulu listesinde Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Eray Yazgan, Levent Yaz, Cemal Özgörkey, İsmail Sarıkaya, Mehmet Cibara ve Dikran Gülmezgil bulundu.

Can Natan, Emir Aral, Cansu Ak, Tanur Lara Yılmaz ve Cem Soylu da yönetim kurulu yedek listesinde yer aldı. (AA)

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!