comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek, Galatasaray seçiminde aday mı oluyor?

31 Mart 2018, Cumartesi 21:36

Galatasaray eski Başkanı Dursun Özbek, bazı konularda yıprandınız mı sorusuna ‘Evet' cevabını verdi. 

FutbolArena - Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, genel kurulda yapılan oylamada oy çokluğu ile idari ve mali açıdan ibra edildi.
 

Dursun Özbek, Galatasaray'a başkan adayı olacak mı?


İHA'nın haberine göre oylama sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Özbek, “Hiçbir zaman yanıtsız bırakmıyorum. Duygusal durumdaydım. Bütün genel kurul üyelere teşekkür ederim. Ufak olaylar dışında çok güzel genel kurul oldu” diye konuştu. 

‘Çok üstünüze gelindi. Yıprandınız mı?' sorusuna ‘Evet' cevabını veren Dursun Özbek, 'Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçiminde aday olacak mısınız?' sorusunu ise yanıtsız bıraktı. 
GENEL KURULDA NELER DEDİ?

İbra edilmeden önce kürsüye çıkan Dursun Özbek, "Galatasaray'da başkanlık yaptığım sürece bu kulübe verdiğim hizmeti şerefimle, alnımın akıyla verdiğimi düşünüyorum. Dolayısıyla bazı değerlerim var ki, çok önde gelir. Galatasaray sevgisi benim ve ailem için çok önde gelir. Galatasaray'a verdiğim hizmetlerden dolayı Galatasaray hiç lekesi bulunmayan, hiç yalnış iş yapmamış ve ihanet içinde olmadım. Hata yapmış olabilirim ama yanlış iş içinde olmadım. Elinizi vicdanınıza koyarak beni ve yönetimi ya ibra edin, ya da etmeyin. Her ikisinin de başımın üstünde yeri var."  ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.