comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek - Fatih Terim anlaşmasının perde arkası

22 Aralık 2017, Cuma 00:06
Dursun Özbek - Fatih Terim anlaşmasının perde arkası

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile yeni teknik direktör Fatih Terim'in akşam saatlerinde yaptığı telefon konuşmasına FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel - Galatasaray Kulübü, teknik direktör Fatih Terim ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Fatih Terim'in anlaşma sağladığı telefon görüşmesi haberimizde.
 

Fatih Terim, Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre ikili arasında herhangi bir yüz yüze görüşme olmazken, Dursun Özbek 21 Aralık 2017 Perşembe gecesi saat 22:45'te Fatih Terim'i telefonla aradı. Dursun Özbek'in geri dönüş teklifine yanıt veren Fatih Terim, "Galatasaray göreve çağırıyorsa elbette kabul ederiz. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı. Fatih Terim teklifi kabul ettiğini beyan ederken, görüşmede para ya da sözleşme süresi konuşulmadı.

GÖRÜŞMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
Bu telefon konuşması ve resmi açıklamaların ardından Fatih Terim ile Dursun Özbek buluştu. Tüm detayları konuşmak üzere bir araya gelen ikili, aynı zamanda Galatasaray takımını da masaya yatırıyor. Öte yandan Fatih Terim'in yardımcıları da belli oldu. Elmander'in Fatih Terim ile çalışması kesinleşirken, eğer teklifi kabul ederlerse bir diğer yardımcı da Levent Şahin ya da Hasan Şaş olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.