comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: 'En güçlü aday Galatasaray

30 Ağustos 2022, Salı 20:00
Dursun Özbek: 'En güçlü aday Galatasaray

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 30 Ağustos Zafer Bayramı konuşmasında açıklamalarda bulundu. Özbek, "Cumhuriyetin yüzü Galatasaray'dır. Daha büyük başarılara imza atacağız." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nda 30 Ağustos Zafer Bayramı için açıklamalarda bulundu. 

DURSUN ÖZBEK'İN AÇIKLAMALARI
Türk Ulusu için çok önemli bir gün. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 100. yılı. Tam 10 yıl önce Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının önderliğinde Türk milleti tek yürek oldu. Vatanımızın bağımsızlığı için en büyük zaferleri kazandılar.  30 Ağustos sadece kazanılmış bir savaş değildir. 30 Ağustos bu milletin birlik olursa neler başarabileceğinin tüm dünyaya kanıtıdır.  30 Ağustos Türk milletinin bağımsızlık ruhudur. Biz Galatasaraylılar olarak bu ruhun etrafında vatanımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. 30 Ağustos en zor anlarda bile inancın zaferidir. Türk milletin şanlı tarihindeki birçok zafer inanarak kazanıldı. Yine aynı sarılmaz inançla daha büyük zaferler için çalışıyoruz. Galatasaray, şanlı geçmişiyle, başarılıyla Cumhuriyetin en önemli spor kulübüdür. Cumhuriyetin yüzü Galatasaray'dır. Daha büyük başarılara ulaşacağız. 

Takımın son durumuyla ilgili konuşan Dursun Özbek, "akımımız gayet iyi. Son maçta da izlediniz. Kısa sürede uyum tamamlanacaktır. Bazı bölgelerde uyumsuzluk var. Ancak bütünü itibarıyla bakınca çok iyi. Önümüzdeki haftalarda daha güzel Galatasaray izleyeceğiz. "Eksiklerimizi tamamladıktan sonra bu sezon şampiyonlukta en iddialı takımın Galatasaray olduğunu düşünüyorum. Mayıslar Galatasaray'ındır biliyorsunuz." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!