comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: 'Devre arasına kadar hocamızı açıklayacağız'

20 Aralık 2017, Çarşamba 16:28
Dursun Özbek: 'Devre arasına kadar hocamızı açıklayacağız'

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör tercihleri hakkında flaş bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Igor Tudor'un gönderilmesi ve yeni teknik direktörün ne zaman geleceği konusunda önemli açıklamalar yaptı. 

Giresun Üniversitesi'nde düzenlenen bir panele katılmak için memleketine giden Dursun Özbek burada basının sorularını yanıtladı.


Galatasaray'ın yeni teknik direktörü ne zaman gelecek?


Tudor'la yolların resmi olarak ayrıldığını belirten Dursun Özbek, teknik adam konusunda geç kalacaklarına yönelik taraftarların bir endişesinin olmamasını söyledi ve "Yeni teknik direktörümüz devre arasından önce takımın başında olacak" dedi.
Futbolcuların Tudor'un gönderilmesinden etkilenip etkilenmediğiyle ilgili gelen bir soruya da cevap veren Dursun Özbek, "Futbolcularımız tecrübeli ve profesyonel insanlar. Hepsi iş hayatında böyle durumların yaşanabileceğini biliyor. Profesyonel hayatta gitmek de gelmek de var. Ben etkilendiklerini düşünmüyorum" dedi.


Dursun Özbek Fatih Terim için ne dedi? 


Fatih Terim ile ilgili sorulara cevap vermeyen Dursun Özbek, "Bugünün gündemi onur ödülleri. Ben isterim ki onun ile ilgili sorsanız, antrenör gündemi ilerleyen günlerde belli olur" dedi.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.