comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek, Cemal Özgörkey ile görüştü! Hareketli saatler

16 Nisan 2018, Pazartesi 20:51

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek, hafta sonunda Cemal Özgörkey ile bir araya geldi. Asbaşkan adayı olarak listeye girmesi istenen Özgörkey, düşünmek için süre istedi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da seçimli genel kurul öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Sarı kırmızılı kulübün eski başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu listesini şekillendirmek adına görüşmelerine başladı.
 

Cemal Özgörkey, Dursun Özbek'in listesinde olacak mı?


Nisan ayının son haftasında başkanlığa adaylığını açıklayacak olan Dursun Özbek, hafta sonunda Cemal Özgörkey ile bir araya geldi. Özbek, Cemal Özgörkey'e genel kurula beraber girip görev yapma teklifinde bulundu.

Dursun Özbek, olumlu yanıt alması ve seçilmesi halinde Cemal Özgörkey'e asbaşkanlık görevi vereceğini de vurguladı. Özgörkey ise Özbek ile uzun uzun görüşüp konuştuktan sonra düşünmek için süre istedi.
 

Galatasaray'da seçim tarihi belli oldu mu?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu, geçtiğimiz hafta yaptığı toplantıda seçimli genel kurulun 19-26 Mayıs tarihinde yapılması kararını aldı.
Kısaca Galatasaray Kulübü, 26 Mayıs'ta sandık başına gidip 38. başkanını seçecek. Liglerin bitmesinin ardından 1 hafta sonra Galatasaray, yeni başkan ve yönetim kurulunu seçmiş olacak. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.