comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: 'Beni itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar'

14 Mart 2018, Çarşamba 14:34

Galatasaray'ın eski başkanlarından Dursun Özbek, Galatasaray Mart Ayı Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'ın ocak ayında seçimi kaybeden eski başkanı Dursun Özbek Mart ayı Olağan Divan Kurulu toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek kulübün mali durumu ve UEFA ile yapılan görüşmeyle ilgili konuşuyor.


Dursun Özbek'in divan kurulundaki açıklamaları


BU SENE ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Şubat 2017'de gelen 340 milyon lirayı Galatasaray Sportif'in hesabına sermaye artışı avansı olarak gönderdik. Sene başında kurduğumuz takım başarıdan başarıya koşuyor. Fatih Terim gibi de çok başarılı bir hocamız var. Bu sene şampiyon olacağız.

ALGI OPERASYONU YAPILIYOR

Florya'da patates, soğan paraları ödenmemiş. Elektrik borcu ödenmemiş. Futbolcular 7 aydır para alamıyor gibi gerçek dışı haberler yaptırılıyor. Bunlar Galatasaraylı değil. Algı operasyonu yapılıyor. 'Dursun Özbek'i itibarsızlaştıralım' diye çabalıyorlar.

ÖZBEK TURİZM KASA KOLAYLIĞI SAĞLAMIŞTIR

Sayın başkanım telefonum 24 saat açık. İstediğiniz zaman arayın görüşelim. Medya üzerinden bazı konuları tartışmayalım. Özbek Turizm, Galatasaray'a toplam 90 milyon TL kasa kolaylığı sağlamıştır. Florya'da hizmetler vermiş. Konaklama ihtiyaçlarını karşılamıştır.

VASİYETİM ŞUDUR;

Toplamda da Galatasaray'a 5 milyon küsür fatura kesildi. Bu bir mecburiyettir. Vergi ödeyen her şirket bunu yapmak zorundadır. Buradan kardeşime ve aileme sesleniyorum; bundan sonra da Galatasaray'a hizmet edeceksiniz. Vasiyetimdir

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.