comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: "Başkan seçilirsek yine uçaklar inmeye başlayacak"

21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:40
Dursun Özbek:

Galatasaray Başkan adayı Dursun Özbek, yeniden göreve geçilmeleri halinde transfer konusunda taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da seçim öncesinde Başkan adaylarından Dursun ÖzbekYeşilyurt Spor Kulübü Derneği'nde Galatasaray Genel Kurul üyeleriyle buluştu.


Dursun Özbek Galatasaray'a başkan olur mu? 


Dursun Özbek seçim öncesinde tekrardan başkanlığa gelmesi halinde özellikle transfer konusunda taraftarları ve Genel Kurul üyelerini heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. 

"SEÇİLİRSEK YİNE UÇAKLAR İNECEK"
Seçilirsek transfer döneminde Fatih hoca ile yapacağımız çalışmalarla yine uçaklar inecek. Şampiyonlar Ligi'nde başarıya götürecek bir kadro kuracağız. Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'a yakışan bir kadro oluşturacağız. Geçen sene de uçaklar inecek demiştik. Yine uçaklar inecek"

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA KATILMAMIŞTI

Görevde kaltığı süre boyunca Galatasaray taraftarı ile yıldızı barışmayan ve sık sık protesto edilen Dursun Özbek'ten şampiyonluk gecesine katılmama kararı. Galatasaray'da 2017-18 sezonu başında başkanlık görevini yapan ve şampiyonluk kutlamalarına davet edilen Dursun Özbek, geceye katılmadı.

Dursun Özbek "Sonuna kadar hak edilmiş olan 21.şampiyonluğun gerçek aktörleri teknik heyet ile futbolculardır.Dolayısı ile sahne ve kürsü onlarındır" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"