comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: ''Bana yanlış yaptılar''

02 Şubat 2018, Cuma 14:48
Dursun Özbek: ''Bana yanlış yaptılar''

Habertürk Gazetesi köşe yazarı Meriç Müldür'e göre olağanüstü seçimde başkanlığı kaybeden Dursun Özbek genel kurula çok kızgın.

FutbolArena - Galatasaray'da gerçekleştirilen olağanüstü seçimli kongrede başkanlığı Mustafa Cengiz'e kaptıran Dursun Özbek, Habertürk Gazetesi'nden Meriç Müldür'ün yazısına göre sarı kırmızılı camiaya çok kızgın. 


Dursun Özbek'den Galatasaray açıklaması


Galatasaray eski başkanlarından Dursun Özbek yaşanan olağanüstü seçimli kongrede başkanlığı mustafa Cengiz'e kaptırmıştı. Habertürk Gazetesi köşe yazarı Meriç Müldür'e göre Dursun Özbek yakın çevresine camianın duayenlerine karşı kızgınlığını dile getirdiğini belirtti. Meriç Müldür'ün yazmış olduğu yazıda Dursun Özbek'in yakın çevresine şu ifadeleri sarfettiği belirtiliyor.

''BANA YANLIŞ YAPTILAR''
“Başkaları bilmez de camianın duayenleri işin içindeki insanlardı ve her şeyi biliyorlardı. Ne kadar çıkmazda olduğumuzu, hangi icraatları yaptığımızı, yönetim olarak ne sıkıntılarla boğuştuğumuzu en iyi o duayenler biliyordu. Buna rağmen beni devirmek için karşı taraf adına çalıştılar. Yanlış yaptılar”


Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek açıklaması


Habertürk Gazetesi köşe yazarı ve Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, Dursun Özbek'in Mayıs ayında yeniden aday olup olmayacağı sorusuna şu şekilde yanıt verdi.

''SOKAKTA YÜRÜYEMEYECEK HALE GELİR''

''Tadını aldı bir kere. Girmek isteyecektir. Mustafa Cengiz Bey, Galatasaray'ın ortak aklını devreye sokarsa, Galatasaray'ın ilkelerini yeniden hayata geçirmeyi başarırsa, Dursun Özbek gibiler bir daha bu işlere tevessül edemezler. Dursun Özbek özelinde konuşursak, umarım böyle bir şeyi aklından geçirmez. Çünkü eğer geçirirse öyle şeyler ortaya dökülür ki, bir daha değil Galatasaray'a başkan olmak, sokakta yürümeyecek hale gelir.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.