comScore

Galatasaray Galatasaray

Dursun Özbek: "Ali Koç'a yemek davetinde bulundum"

02 Haziran 2023, Cuma 23:42
Dursun Özbek:

Dostluk çağrısında bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Ali Koç Bey'i yemeğe davet ettim, cevap bekliyoruz." diye konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında şampiyon olmanın mutluğunu yaşadıklarını söyledi. Dursun Özbek, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Fenerbahçe maçı öncesi dostluk çağrısında bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Ali Koç Bey'i yemeğe davet ettim, cevap bekliyoruz." diye konuştu. 

"HER TAKIMA NASİP OLMAZ"
Galatasaray'ın güzel bir gün geçirdiğini dile getiren başkan Dursun Özbek, şunları kaydetti:

"Galatasaray'ın en keyifli günlerinden birisini yaşıyoruz. Cumhuriyet'in 100. yılında şampiyonluk her takıma nasip olmaz. Galatasaray zaten bunu hak etmişti. Bütün Galatasaraylılara, Türkiye'ye, Galatasaray'ı seven herkese 100. yıl şampiyonluğu armağan olsun. Oyuncularıma, teknik kadroma büyük teşekkür gönderiyorum. Özellikle büyük bir teşekkür taraftarımıza ve camiamıza. Onların desteğiyle kendimizi daha kuvvetli hissediyoruz. Bu destekleri devam ettikçe Galatasaray'ın bileğini kimse bükemez. Artık hedefimiz Avrupa. İnşallah orada taraftarlarımızı, camiamızı memnun edecek sonuçlar almaya çalışacağız."

"STADIMIZI BÜYÜTMENİN PEŞİNDEYİZ"

Gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için Erden Timur ile çalıştıklarını anlatan Özbek, "Hazırlıklarımızı çok önceden yapmıştık. İnşallah en iyi şekilde önümüzdeki senenin hazırlıklarını tamamlayacağız. Galatasaray taraftarı bu seneki gibi önümüzdeki sene de mutlu ve huzurlu maçlara gelecek. Artık stadımızı büyütmenin peşindeyiz, stadımız 50 bin kişiye dar geliyor. Buradan taraftarlarıma teşekkür ediyorum. Onların desteği bizi her zaman rakiplerimize karşı çok kuvvetli tutuyor." ifadelerini kullandı.

"ALİ KOÇ BEY'İ YEMEĞE DAVET ETTİM"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'u yemeğe davet ettiğini anlatan Özbek, "Artık Türk futbolunda çekişmenin değil de dostluk içinde hareket etmenin faydalı olacağı düşüncesindeyim. Onun için Ali Bey'i de yemeğe davet ettim, cevap bekliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Nef Stadı'nda oynanacak Fenerbahçe derbisinin ardından şampiyonluk kupasını alacaklarını aktaran Özbek, "Kupa töreni için çok güzel bir organizasyonumuz var. Maçtan sonra podyumlar kurulacak. Bütün Galatasaraylıların keyif alacağı, Cumhuriyet'in 100. yılına yakışır bir kutlamayla bu seneki 23. şampiyonluğumuzu kutlayacağız." diye konuştu. (AA)

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!