comScore

Galatasaray Galatasaray

Domenec Torrent kimdir? Galatasaray ile anlaştı mı?

10 Ocak 2022, Pazartesi 15:45
Domenec Torrent kimdir? Galatasaray ile anlaştı mı?

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktr Fatih Terim ile yollar ayrıldı. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan resmi açıklamada deneyimli çalıtırıcı ile yolların ayrıldığı belirtildi. Galatasaray'da yeni teknik direktör için çalışmalar başlarken Domenec Torrent ismi gündeme geldi.


Galatasaray, Domenec Torrent ile anlaştı mı?


Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Galatasaray Kulübü, her konuda anlaşmaya vardığı Domenec Torrent'i teknik direktör olarak göreve getiriyor. İspanyol teknik adamın uçak bileti dahi alınmış! Torrent'in yarın İstanbul'da olması bekleniyor.


Domenec Torrent kimdir? Domenec Torrent'in çalıştırdığı takımlar


59 yaşındaki İspanyol teknik adam daha önce uzun yıllar Pep Guardiola'nın yardımcılığını yaptı. Barcelona, Bayern Münih ve Manchester City'de Guardiola'nın yardımcısı olarak görev yapan Domenec Torrent, 2018 yılında New York City'nin teknik direktörlüğü görevine başladı. Domenec Torrent, son olarak Brezilya takımlarından Flamengo'yu çalıştırdı.
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!