comScore

Galatasaray Galatasaray

Diego Simeone'den Fatih Terim'e: 'Sizin hayranınızım'

05 Eylül 2021, Pazar 20:34
Diego Simeone'den Fatih Terim'e: 'Sizin hayranınızım'

Diego Simeone ve Jose Mourinho başta olmak üzere birçok teknik direktör, Fatih Terim'in eski öğrencileri, eski futbolcu deneyimli teknik adamın doğum gününü kutladı. 

FutbolArena - Galatasaray sosyal medya hesabından yayınlanan videoda Jose Mourinho, Tuchel, Diego Simeone ve Spaletti başta olmak üzere birçok teknik direktör ve eski futbolcular Fatih Terim'in doğum gününü kutladı. 

Galatasaray'ın sosyal medya hesabında yayınlanan videoda Mourinho'nun sözleri şu şekilde:
Sevgili dostum Fatih Terim, tebrikler. O muhteşem ailenle doğum gününün keyfini çıkar. 48. yaş gününü mutlu bir şekilde kutlayabilmek harika. 48 diyorum çünkü 68 yaşında olduğuna kimse inanmaz. Sana mutlulukların en fazlasını diliyorum. Mutlu olmak için ihtiyacın olan şey futbol. Biliyorsun Roma'da büyük bir hayranın ve taraftarın var. 

DİEGO SİMEONE: 

"Doğum günün kutlu olsun. Kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum. Her zaman kendi karakterini takımlarına yansıttığını gördüm. Sizin kişisel olarak bir hayranınızım. Selamlar, mutlu yıllar.

SPALETTI: 

"Antrenörlerin 1 numarası, antrenörlerin imparatoru Fatih Terim, doğum günün kutlu olsun." 

Thomas Tuchel: "Doğum günün kutlu olsun. Mister Galatasaray, mister Fatih Terim. Londra'dan en güzel dileklerimle. Tebrikler. Umarım güzel bir gün olur. Umarım en kısa sürede görüşürüz."

Öte yandan Galatasaray sosyal medya ekibinin hazırladığı videoda Teknik Direktör Fatih Terim'in doğum gününü kutlayan isimler arasında Arsene Wenger, Mancini, Rui Costa, Nuno Gomes, Gattuso, Roggi, Contra ve Di Livio da yer aldı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!