comScore

Galatasaray Galatasaray

Diego Simeone Falcao'yu anlatıyor: "En büyük özelliği..."

09 Ağustos 2019, Cuma 21:01
Diego Simeone Falcao'yu anlatıyor:

Galatasaray yönetimi Falcao transferinde son noktayı koymaya hazırlarken, taraftarların haftalardır beklediği yıldız futbolcu hakkında kimler ne dedi? İşte Diego Simone'nin sözleri. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray taraftarlarının transferini merakla beklediği Falcao hakkında eski hocası Diego Simeone o dönemlerde Kolombiyalı futbolcuyu anlattı. 
Falcao nasıl bir futbolcu? işte bu soruya Kolombiyalı yıldızın eski hocası Diego Simeone geçmiş yıllarda şu sözlerle yanıt vermişti. 
Falcao olağanüstü bir oyuncu. Asil ve takımıyla her daim dayanışma içinde olan birisi. Bunu her daim gösterdi. Futbolda her şeyin sahibi olmak için çok çalışır. Geldiği nokta, çalışmalarının bir sonucu. Umarım bu çizgide kalır. Çünkü en büyük erdem karakter ve iradedir. Falcao kesinlikle dünyanın en iyi 9 numaralarından biri. Hatta en iyi 9'u diyebilirim. 
 

Galatasaray Transfer: Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Galatasaray'ın Falcao transferinde mutlu sona ulaştığı öğrenildi. Sarı kırmızılılar, Kolombiyalı golcüyü gelecek hafta İstanbul'a getirecek. Galatasaray yönetiminin özel uçak kiralayarak getireceği yıldız oyuncu, Türk Telekom Stadı'nda oynanacak Konyaspor maçında sahada olacak.


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!