comScore

Galatasaray Galatasaray

Didier Drogba, Galatasaray kulübesine

28 Aralık 2017, Perşembe 09:14
Didier Drogba, Galatasaray kulübesine

Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim döneminin başlamasının ardından tecrübeli teknik adam ekibini Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplamaya başladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da dördüncü Fatih Terim döneminin başlamasının ardından tecrübeli teknik adam ekibini Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplamaya başladı. Hasan Şaş'dan sonra Fatih Terim, Didier Drogba'yı da Galatasaray kulübesine getiriyor.


Didier Drogba yeniden Galatasaray'a 


Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Hasan Şaş'dan sonra bir başka eski yıldız Didier Drogba'yı Galatasaray teknik ekibine katıyor. Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'da gözler yardımcı hocalara çevrilirken Didier Drogba iddiası ortaya atıldı. Elmander'den halen yanıt gelmemesi nedeniyle sarı- kırmızılı ekibin, futbolu bırakacağını açıklayan Fildişili yıldıza haber yolladığı belirtildi. Öte yandan Hasan Şaş ve Ümit Davala konusunda da henüz net bir anlaşmanın olmadığı bildirildi.


Hasan Şaş, Fatih Terim'in yardımcısı oldu mu?


Fatih Terim ile 1 saat görüşen Hasan Şaş'ın daha sonra tesislerden ayrıldığı ve henüz resmi sözleşme imzalamadığı ortaya çıktı.

Hasan Şaş konusunda şu anda resmi bir durumun olmadığı ancak olumsuz bir gelişmenin de söz konusu olmadığı ve bu görüşmeler ışığında Teknik Direktör Fatih Terim'in, ekibini 7 Ocak'ta Antalya'da başlayacak olan devre arası kampına kadar netleştireceği belirtildi
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.