comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne'ye Suudi Arabistan'dan sürpriz teklif

10 Haziran 2019, Pazartesi 21:09
Diagne'ye Suudi Arabistan'dan sürpriz teklif

Suudi Arabistan'ın Al Shabab takımının Galatasaraylı futbolcu Diagne'yi transfer etmek istediği iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın golcü futbolcusu Diagne için Suudi Arabistan'dan sürpriz teklif geldi. Bu sezon Sumudica'nn çalıştırdığı Al Shabab'ın Diagne'yi transfer etmek istediği iddia edildi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Diagne Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Suudi Arabistan kaynaklı haberlere göre, Galatasaray'da gelecek sezon iyi bir teklif gelmesi halinde satılması düşünülen Diagne'nin yerine, Şampiyonlar Ligi için daha iyi bir santrfor transfer etme politikası belirlenirken, Al Shabab'ın Diagne'yi transfer etmek istediği iddia edildi. 

Al Shabab yetkililerinin Diagne için önümüzdeki günlerde Galatasaray'ın kapısını çalacağı ve görüşmelere başlayacağı kaydedildi. Diagne ise geçtiğimiz günlerde ülke basınına yaptığı açıklamada ailesini düşünmesi gerektiğini ve kendisine en yüksek parayı verecek olan kulübü tercih edeceğini söyledi. 
 
DİAGNE NE SÖYLEMİŞTİ?
Mbaye Diagne açıklamasında "Hala Juventus ile iletişim halindeyim. Bir teklif gelirse kabul etmek için tereddüt etmem, çünkü Juventus çok büyük bir kulüp. Avrupa'nın en iyi golcülerinden biri olduğumu duymak gurur verici. Tebrikler almaya devam ediyorum." dedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.