comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne'ye İngiltere'den teklif! Aston Villa

06 Ağustos 2019, Salı 16:52
Diagne'ye İngiltere'den teklif! Aston Villa

Galatasaray'da Katar'a transferi gündemde olan Mbaye Diagne için sürpriz bir gelişme yaşandı.

FutbolArena - Katar'ın, Al Rayyan Kulübüne transferi gerçekleşmeyen Mbaye Diagne için İngiltere'den talip çıktı. Aston Villa Kulübü, Senegalli futbolcuyu kadrosuna katmak için Galatasaray'ın kapısını çaldı. Bu gelişme sarı kırmızılıların yüzünü güldürdü.
 

Galatasaray Transfer: Diagne, Aston Villa'ya transfer olacak mı?


İlk hedefinin kariyerini Avrupa'da sürdürmek olduğunu ifade edip önce Suudi Arabistan daha sonra da Katar'a transferinde sorunlar çıkaran Diagne'nin de Aston Villa opsiyonuna sıcak bakabileceği öğrenildi.

Premier Lig'e yeniden yükselen Aston Villa ile Galatasaray'ın bonservis bedeli konusunda anlaşması halinde Diagne'nin de sorun yaratmadan bu kez imza atacağı öğrenildi. Ön libero takviyesi adına İngiltere'de bulunan İdari Menajer Şükrü Hanedar'ın burada aynı zamanda Aston Villa kulübü ile de bir araya geleceği ve Diagne'nin transferi için de önemli bir görüşmeye imza atacağı belirtildi.
DİAGNE TRANSFERİNDE SON DAKİKA!

Sarı kırmızılılar, Diagne için 13 milyon euro bonservis bedeli talep etti. Premier Lig'de transfer dönemi 8 Ağustos tarihinde kapanacağı için Diagne transferinde hareketli saatler yaşanmaya başladı. Aston Villla teklifini 10.5 milyon euroya çıkardı. Şükrü Hanedar, İngiltere'de Premier Lig ekibi ile pazarlık masasında... Transferin yarın netleşmesi bekleniyor.

Sarı kırmızılılarla ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!