comScore

Galatasaray Galatasaray

Diagne'nin Anderlecht'e transferinde son dakika

01 Eylül 2019, Pazar 12:08
Diagne'nin Anderlecht'e transferinde son dakika

Galatasaray'da Falcao trnasferi sonrasında gözden düşen Mbaye Diagne ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Galatasaray'da Radamel Falcao ile anlaşma sağlanmasının ardından Mbaye Diagne'nin durumu merak ediliyordu. Anderlecht'in talip olduğu golcü futbolcunun transferiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Senegalli futbolcu yıllık maaş konusunda Anderlecht ile anlaşırsa transfer sonuçlanacak. 
 

Galatasaray Haberleri: Diagne, Anderlehct'e transfer oldu mu?


Galatasaray, Diagne için Anderlecht Kulübünden 3 milyon euro kiralama ve 8 milyon euro satın alma opsiyonu talep etti. Falcao'nun gelmesi ile gözden düşen Diagne de yıllık ücreti ile alakalı Belçika ekibi ile pazarlık, görüşme halinde. Diagne de kabul ederse transfer resmiyete dökülecek.
 

Radamel Falcao Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


Menajer Ahmet Bulut ile dün fotoğraf çektiren Radamel Falcao için Galatasaray çok geçmeden KAP açıklaması yaptı ve beklenen müjdeyi ilan etti. Galatasaray taraftarları haftalardır devam eden Falcao bilmecesinde mutlu sona ulaştı.

5 MİLYON EURO PEŞİN ÖDENECEK
Bugün saat 16:00'da İstanbul'a ulaşması beklenen Falcao'nun Galatasaray ile yaptığı maaş anlaşması da belli oldu. Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu için 5 milyon euroluk garanti ücretini hemen, yani ilk sezon hak edişini peşin olarak alacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)